به عمل کار برآید به سخندانی نیست!

ما در کارویژه تلاش می کنیم با گردهم آوردن متخصصین و افراد با مهارت های بالا و صد البته در حوزه های دانشی متفاوت به کسب و کارها و یا شرکت هایی که به هر نحوی با چالش های توسعه و تحول در ادامه مسیر خود مواجه هستند کمک کنیم. بنابراین به سادگی ما همراه مدیران در “مسیر توسعه” هستیم. 

شرکت “هنر و تجارت ژینو” با برند “کارویژه” از سال 1394 شکل گرفته است و در دو سال آغازین بر مبنای مشاوره فعالیت خود را آغاز نموده است. و پس ازگذشت دو سال، بنابر تجربه در زمینه های مختلف صنعتی و غیر صنعتی؛ ما تیم های متعددی را در شبکه متخصصین خود ایجاد کردیم بدین ترتیب از سال 1396 خدمات ما از مشاوره به اجرای فرآیند تحلیل و توسعه یکپارچه کسب و کار تغییر یافته است و هم اکنون به شکل کارآمد و کاربردی برای صنایع مختلف در حوزه های متفاوت از جمله تولیدی، خدماتی و حتی ایده سازی در حال ارائه خدمات هستیم.

همه کسب وکارهای امروزی در طول فعالیت خود با چالش های بسیاری دست و پنجه نرم میکنند. برخی از این چالش ها می تواند منجر به ناکامی و شکست کسب و کارها شود. از جمله مواردی که منجر به چنین شکستی خواهد شد، تفکر سنتی مدیران و ذینفعان شرکت هاست. شما به عنوان صاحب کسب و کار حتما بازار خودتان را رصد می کنید، با کمی دقت متوجه می شوید که همه چیز به سرعت تغییر کرده است و شاهد پویایی و چابکی در بازار و شرکت های رقیب هستید. در این شرایط می بایست روش مدیریت و ساختار شرکت ازجمله مدیریت استراتژیک، مدیریت مالی، مدیریت برند، مدیریت نوآوری، واحد بازاریابی و فروش، جریان اطلاعاتی، منابع انسانی، فرآیند تولید و غیره و غیره را تغییر دهید و دائما به روز نگه دارید.

 تحلیل کسب و کار یکی از مفاهیمی است که این روزها اغلب در بازارهای نوین کسب و کار بسیار از آن نام برده می شود و به مدیران کمک می کند تا اطلاعات مناسبی از فضای شرکت و بازار در اختیار داشته باشند تا بدین ترتیب توسعه پایدار خود را رقم بزنند. تیم کارویژه با تخصص تحلیل و توسعه یکپارچه کسب و کار (براساس دانش تجربی و علمی متناسب با استاندارد جهانی) این فرصت را در اختیار مدیران قرار می دهد.

در فرآیند تحلیل و توسعه یکپارچه کسب و کار، تمامی ابعاد یک بنگاه توسط تکنیک های استاندارد جهانی مورد ارزیابی و تجزیه و تحلیل عمیق قرار می گیرد و بعد از شناسایی عارضه ها و فرصت های رشد؛ مسیر و استراتژی توسعه در راستای اهداف و خواسته های مدیریان و ذینفعان شرکت تدوین و اجرا می شود. این فرآیند تا حصول نتیجه ادامه میابد.

 

خدمات کارویژه:

 

براحتی اطلاعات سودآوری از کسب و کار خود بدست آورید.

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه