پادکست‌ها

به بخش پادکست‌ها خوش آمدید. در این بخش هر آنچه که می‌تواند به نگرش و دید همراهان ما در کارویژه کمک کند به صورت پادکست‌ و محتوای صوتی فراهم کردیم. 

مزیت رقابتی چیست؟

براساس تجربه دو ساله کارویژه، همچنان برخی از استارت‌اپ ها و شرکت ها در ایجاد مزیت‌های رقابتی دچار مشکل هستند. در این اپیزود با ما همراه باشید تا با مزیت‌رقابتی همراه با مثال آشنا شوید.

تحلیل بازار - روش های بازاریابی 1

بازاریابی نوستالژیک یا مبتنی بر نوستالژی چیست؟

“نوستالژی” یک اتفاق، رویداد، فرهنگ یا خاطره ای در گذشته است که در حال حاضر فکر و احساسات شما را تحریک می کند. همواره مغز میانی و مغز منطقی مشتریان با محرک های نوستالژیک درگیر پردازش و تصمیم گیری می شود. در این زمان فرصت خوبی برای یادآوری برند و حتی فروش محصولات و خدمات خود دارید. با ما همراه باشید تا با جدیدترین مطالعات انجام شده در زمینه تحلیل بازار آشنا شوید.

تحلیل بازار - روش های بازاریابی 2

درآمد شما در کدام لایه فکری مشتری پنهان است؟!محصول یا خدمت شما بر کدام لایه مغزی مشتری تاثیر می گذارد؟

نورومارکتینگ یا بازاریابی عصب پایه یا بازاریابی عصبی یکی از روش‌های بازاریابی است که مبتنی بر بررسی نورون‌ها و ساختار فکری مشتریان در مواجهه با محصول، خدمت یا ایده عرضه شده می‌باشد. این روش بصورت میان رشته ای از علوم مدیریت، علوم شناختی، عصب شناسی، روانشانسی و جامعه‌شناسی استفاده می‌کند تا شرکت شما را به درآمد بیشتری برساند.

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه