معرفی کسب‌و‌کارهای برتر

کارویژه در طی سال‌های فعالیتش مفتخر بوده که با کسب‌وکارهای برتر در زمینه‌های صنعتی و خدماتی همکاری داشته باشد. شرکت‌های مستقل و خودساخته‌ای که توانسته‌اند به خوبی در مسیر تحلیل و توسعه قرار بگیریند و در مدتی اندک پله‌های ترقی را طی نمایند و برند و خود را در حوزه فعالیت کسب‌وکار خود به عنوان یک برند برتر ثبت نمایند.

مشتریان کارویژه

ما مفتخریم که در صنعت پیچ و مهره و اتصالات با برندهای صاحب نام همکاری داشته‌ایم. به عنوان مثال سه برند برتر صنعت تولید و تامین پیچ و مهره و اتصالات که هر سهم زیادی در رشد این بازار داشته‌اند عبارتند از:

شرکت پیچ پستران انرژی پارس که به صورت تخصصی در تولید و تامین انواع انکر بولت و رول بولت فعالیت دارد.

………………………………………………………………………………

شرکت آراد پیچ پایدار که به صورت تخصصی در تولید و عرضه انواع استاد بولت فعال است.

………………………………………………………………………………

شرکت پولاد پیچ گستر ماد که تامین و عرضه انواع پیچ و مهره فعال است.

 

………………………………………………………………………………

همچنین در صنعت تولید تابلو برق‌های صنعتی با شرکت نیکان تابلو فراصنعت و در حوزه تامین تجهیزات برق صنعتی با شرکت تجهیز کنترل همکاری داریم.

شرکت موج گستران اصلی نیز به عنوان نملایندگی اصلی برندهای معتبر تجهیزات نظارتی و شبکه نیز از جمله شرکت هایی می‌باشد که از خدمات ما استفاده می‌نماید. شرکت رادیس نمایندگی داهوا، تیاندی، هایلوک و هایک ویژن در ایران است.

………………………………………………………………………………

در صنعت تولید و عرضه قفسه و راک‌های صنعتی با صنایع فلزی بابایی که صاحب برند قفسه‌چین می‌باشد و از بزرگ‌ترین تولید و عرضه‌کنندگان قفسه فروشگاهی در کشور است همکاری داشته‌ایم.

ما همچنین با بسیاری از موسسه های آموزشی، سازمان‌های دولتی، پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های معتبر در زمینه‌های مهندسی و علوم پایه، پزشکی، طراحی و ساخت و تکنولوژی همکاری دوسویه و مستمر داریم.

ما در کارویژه با بهره‌مندی از یک هیئت علمی قدرتمند و بهترین کارشناسان و متخصصین حوزه‌های مختلف، بهترین کارگزار شما در مسیر پیشرفت و توسعه کسب و کارتان خواهیم بود. خدمات عارضه یابی و تحلیل و توسعه یکپارچه کسب و کار شما در سه حوزه فضای داخلی و زیرساخت، فضای خارچی شامل بازار و رقبا و همچنین فضای مجازی کسب و کار شما، به همراه خدمات ثبت برند ، ثبت شرکت و همچنین مشاوره مالی و مالیاتی از جمله خدمات کارویژه است.

کارویژه
تحلیل و توسعه یکپارچه کسب‌وکار

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه