نمونه سایت فروشگاهی

محصولات قفسه بندی قفسه‌چین

قفسه فروشگاهی

قفسه انباری

قفسه‌های پرفروش

Previous slide
Next slide

سیستم‌های قفسه بندی

در بازار سریع و پر رقابت امروز، مدیریت صحیح موجودی کالا در جهت ساده‌سازی انبارداری موضوع مهم و قابل توجهی است. این یکی از چالش‌های بسیاری است که متخصصان انبار با آن روبرو هستند، اما با انتخاب یک سیستم صحیح قفسه بندی ، می‌توان آن را به خوبی مدیریت کرد. سبک‌ها، طرح‌ها و انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد، بنابراین یافتن بهترین قفسه بندی انبار می‌تواند کار دشواری برای یک تجارت باشد. چند گزینه وجود دارد که به عنوان استاندارد صنعت در نظر گرفته می‌شوند. امروزه از سیستم قفسه‌بندی در خرده‌فروشی‌ها، بنکداری‌ها و همچنین انبارداری استفاده می‌شود.

انواع قفسه‌هایی که امروزه کاربرد بسیار دارند عبارت‌اند از : قفسه‌های فروشگاهی (شامل طرح ترک و جزیره‌ای) ، قفسه‌های انباری و راک صنعتی (اعم از راک سبک و راک سنگین).

قفسه‌ فروشگاهی

همانطور که از نام این قفسه‌ها پیداست کاربرد آن‌ها در قفسه بندی فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌‌ها و گاهی خرده فروشی ها می‌باشد که دارای طرح‌های مختلف است. انواع قفسه فروشگاهی شامل قفسه فروشگاهی طرح ترک ، قفسه فروشگاهی دیواری ، ایستاده و همچنین قفسه های جزیره‌ای است.

قفسه انباری

این قفسه‌ها نیز همانطور که از نامشان پیداست در انبارها و بنکداری‌ها کاربرد دارند و برای نظم‌بخشی به انبار مورد استفاده قرار می‌گیرند. قفسه های انباری نیز مانند قفسه های فروشگاه انواع مختلف دارند.

راک صنعتی

راک‌های صنعتی نیز به مانند قفسه‌های انباری برای نظم‌بخشی به سالن‌های بزرگ و انبارها کاربرد دارند. تفاوت راک‌های صنعتی با قفسه‌های انباری در مقیاس کاربری آن‌ها است. راک‌های صنعتی به دلیل نوع طراحی خاصشان که در کناره ها دارای مهاربند می‌باشند دارای تحمل وزن بیشتر نسبت به قفسه‌های انباری می‌باشند.

چرا قفسه چین؟

ما انواع قفسه فروشگاهی و انباری و راک صنعتی را با بهترین کیفیت ارائه می‌کنیم.

تمام محصولات ما با قیمت مناسب و رقابتی عرضه می‌شوند.

ما در سریع‌ترین زمان ممکن محصول درخواستی را به شما تحویل می‌دهیم.

نمونه های دیگر طراحی سایت