محصولات دویچ

-بولت-ضربه-ای-لبه-دار-گالوانیزه-.png

انکر بولت

استاد بولت

محصولات پرفروش

DIN 603

پیچ اتاقی برنجی خودرنگ

اطلاعات بیشتر

DIN 610

فیت بولت

اطلاعات بیشتر

-DIN

انکر بولت ضربه‌ای استيل

اطلاعات بیشتر

-DIN

انکر بولت ضربه‌ای گالوانیزه

اطلاعات بیشتر

DIN 934

مهره شش گوش کربن استیل

اطلاعات بیشتر

DIN 439

مهره باریک گالوانیزه زرد

اطلاعات بیشتر

-DIN

مهره بلند شش گوش استیل

اطلاعات بیشتر

DIN 934

مهره شش گوش کربن استیل

اطلاعات بیشتر

درباره دِویچ

تولیدکننده انواع پیچ و مهره

پیچ و مهره ها مهمترین و پرکاربردترین نوع اتصالات هستند که استفاده های فراوان دارند. انواع پیچ و مهره برای استفاده در پروژه های مختلف وجود دارد که بسته به کارکردشان از نظر شکل ظاهری، جنس، نوع پوشش دهی و اندازه، دارای درجه یندی و گریدهای مختلف هستند. احتمالا شما با شکل معمول پیچ و مهره ها آشنایی دارید. پیچ ها معمولا از یک شفت رزوه شده به عنوان بدنه و یک سر که اصطلاحا به آن گل پیچ گفته می شود تشکیل شده اند و همچنین مهره ها قطعه ای حلقه شکل می باشند که از داخل رزوه شده اند. انواع مرسوم پیچ ها و مهره ها عبارتند از: مهره و پیچ شش گوش، پیچ و مهره خروسکی ، مهره و پیچ الن ، اِستاد بولت ، انکر بولت ، رولبولت و… انواع دیگر که شما می توانید با مطالعه مقالات ما در همین سایت با آنها آشنا شوید. اما به صورت اجمالی می شود این طور گفت که پیچ و مهره های شش گوش پرکاربردترین انواع پیچ و مهره در صنایع گوناگون، از جمله نفت و گاز و پتروشیمی، راه سازی، پل سازی، راه آهن، هواپیماسازی، خودروسازی و بتن… هستند. اما بسته به نوع پروژه و محل اتصال انواع دیگر پیچ و مهره ها نیز کاربرد فراوان دارند.

جنس پیچ و مهره ها

همچنین شما برای انتخاب پیچ و مهره باید به جنس آن نیز توجه داشته باشید. انواع متریال به کار رفته در اغلب پیچ و مهره ها عبارت از استیل و فولاد هستند. پیچ و مهره استیل که به آن فولاد ضدزنگ هم می گویند، پیچ و مهره فولادی ، پیچ و مهره برنجی و پیچ و مهره آهنی انواع پرکاربرد آن هستند. گرچه پیچ و مهره با متریال های خاص تر نیز از جمله انواع پیچ و مهره های پلاستیکی و پیچ و مهره های پلی آمید ، نایلونی و تفلون در بازار پیدا می شود.

گرید پیچ و مهره ها

پروژه‌های مختلف به گریدهای مختلفی از پیچ و مهره نیاز دارند.گرید یا درجه بندی اندازه ها و قدرت و استحکام پیچ و مهره را مشخص می کند و شما بسته به نوع پروژه و نوع اتصال و توانی که انتظار دارید می توانید گرید پیچ و مهره مورد نظرتان را انتخاب کنید. سازمان های مختلفی در جهان گرید بندی های متفاوتی برای انواع اتصالات معرفی کرده اند که مهمترین آن ها، گرید دین (DIN) و گرید ASTM هستند. برای آشنایی با هر کدام از این استانداردها می توانید مقاله مربوطه را در همین سایت مطالعه نمایید.

واشرها ، خار ها و پین ها

نکته مهم دیگر در مورد اتصالات پیچ و مهره این است که گاهی اوقات پیچ و مهره ها به تنهایی برای استحکام اتصال کافی نیستند. مثلا در جایی که محل اتصال دارای لرزش باشد، اتصال پیچ و مهره ممکن است به مرور بر اثر لغزید باز شود و اتصال جدا شود. در این موارد از واشر برای بست شدن بهتر پیچ و مهره به هم استفاده می گردد. واشر ها هم مانند پیچ ها و مهره ها انواع مختلف دارند که بسته به کارکردشان دارای اشکال مختلف هستند. همچنین از دیگر انواع قطعات مورد استفاده در اتصالات غیرجوشی می توان از انواع خار و انواع پین نام برد که آن های نیز کاربردهای فراوان دارند. خار ها و پین ها معمولا برای ایجاد اتصال در قطعات ریز مانند ساعت ها بکار می روند.

آبکاری اتصالات

همچنین گاهی اوقات برای بالا بردن استحکام پیچ و مهره ها به خصوص در جاهایی که رطوبت هوا بالاست و با محل اتصال در معرض آبخوردگی و نور خورشید قرار داشته باشد، اتصالات را پوشش دهی یا به اصطلاح آبکاری می نمایند. آبکاری کروم ، آبکاری نیکل ، آبکاری گالوانیزه گرم و سرد ، آبکاری برنز و آبکاری سیلیکون انواع مرسوم آبکاری پیچ و مهره ها می باشند.

فرم دهی سرد و گرم

دویچ با سرمایه گذاری کلان اقتصادی، جذب نیروهای انسانی متخصص و بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و نیز با تکیه بر دانش فنی منحصر به فرد خود که حاصل سی سال مطالعه و تجربه علمی و عملی در زمینه تولید اتصالات پیچ و مهره ای است، قادر به تولید گستره وسیعی از اتصالات غیرجوشی مورد نیاز بازارهای داخلی و خارجی، با دو روش تعریف شده در استانداردهای بین المللی گردیده است. وجود خطوط فرم دهی این مجموعه صنعتی، که با دانش فنی و انحصاری خود شرکت انجام می پذیرد، دویچ را در زمینه تولید محدوده کامل اتصالات پیچ و مهره ای سازه های فولادی و سایر پیچ و مهره های خاص و تخصصی، بدون محدودیت در قطر و طول، قادر و منحصر به فرد ساخته است.

واحد عملیات حرارتی

مجموعه دویچ مجهز به خط کامل کوره های عملیات حرارتی پیوسته با اتمسفر کنترل شده بوده و توسط سیستم کنترل tssc خود قادر به عملیات Carbunitriding و Carburizing و Quanch-Temper با دقت بسیار بالا می باشد. با توجه به حساسیت ویژه در انجام این عملیات و انتظار خطا در حد صفر، تمام پروسه از طریق اتاق فرمان و توسط اپراتورهای مجرب کنترل می گردد.

آزمایشگاه

آزمایشگاه مجهز و تخصصی این شرکت با تکیه بر دانش فنی آزمایشگاهی و توسط متخصصین و مهندسین با تجربه، آماده انجام کلیه تست های مقاومت مکانیکی، آنالیز مواد، انواع تست ها و آزمون های غیرمخرب و اندازه گیری های دقیق ابعادی می باشد، که در صورت درخواست مشتریان، قطعات با تاییدیه آزمایشگاه تحویلشان گردد.

شما همواره می توانید با مراجعه به فروشگاه پیچ و مهره دویچ، انواع پیچ و مهره و اتصالات غیرجوشی استاندارد، خاص و سفارشی را از ما بخواهید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخ گویی و مشاوره به شما هستند.